Wydawnictwo Naukowe laureatem!

Fotografia w nagłówku
Wydawnictwo Naukowe UAM wśród laureatów
Wydawnictwo Naukowe UAM wśród laureatów
Obraz

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w gronie nagrodzonych na 22. Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej.

Targi odbywają się w dniach 23-25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie skierowane jest do czytelników zainteresowanych publikacjami naukowymi i popularnonaukowymi. Wstęp na Targi jest bezpłatny. W trackie trzech dni można zapoznać się z ofertą największych polskich wydawnictw naukowych a także wziąć udział w specjalnie przygotowanych konferencjach i warsztatach.

W tegorocznym konkursie Wydawnictwo Naukowe UAM zostało nagrodzone za książkę „Podróże nieodkryte. Dziennik ekspedycji Bronisława Grąbczewskiego 1889-1890 świadectwo historii i element dziedzictwa kulturowego” autorstwa Wawrzyńca Popiel-Machnickiego, Adama Pleskaczyńskiego, Konstancji Pleskaczyńskiej otrzymując Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych im ks. Edwarda Pudełki wyróżniło także książkę "Learning in CyberParks. A theoretical and empirical study autorstwa" Michała Klichowskiego.
fot. Łukasz Woźny

Życie Ogólnouniwersyteckie